Utstillingsresultater 2010

 

 Utstillingsresultater for 2010

Resultater fra utlandet finner du her 

 

 


Romjulsutstillingen, Letohallen, 30.12.2010

Dommer: Lisbeth Campbell ( 7+1 )

( FOTO: Ella Christensen )

BIR, BIG: CH Elsto Khariz Amazing Amanda   - Amanda -

BIM: CH Spartacus Av Poppyfield   - Spartacus -

 

BT-2: CH Gold'n Copper Straight From MyHeart   - Karma -

BT-3, CERT: Petrushka Av Poppyfield   - Petrushka -

BT-4: CH Moving Lunar Eclipse   - Luna -


NKK, Dogs4All, Lillestrøm, 27.11.2010

Dommer: Annika Ulltveit-Mo ( 13+10)

 

BIR, NORDISK VINNER 2010, CACIB: CH Agha Djari's Reflection Of Xenos

BIM, NORDISK VINNER 2010, CACIB: CH Tells Chills N'Thrills

 

BH-2, CERT, RES CACIB: Oshanameh's Is The Pope Catholic

BH-3: CH Shake Down At Night

BH-4: Khaos D'Aram

 

BT-2, RES CACIB: CH Elsto Khariz Amazing Amanda

BT-3, CERT: Khaos Dewberry

BT-4: CH Moving I Crashed My Shelby Cobra

 

NORDISK JR VINNER 2010:  Gold’N Copper Mighty Good Time

NORDISK JR.VINNER 2010:  Gold’N Copper Peace’N Harmony


 Kongsberg Hundeklubb, 13.11.10

Dommer: Rui Olivera

 

BIR, BIG 1 og BIS 2: CH Elsto Khariz Amazing Amanda    - Amanda -

BIM, CERT: Alphaville's Absolute Copy   - Mr -

 

BT-2: Gold'N Copper Straigt From Myheart   - Karma -

BT-3: Moving Drops Of Venus   - Norah -


 Norsk Dalmatiner Klubb, Letohallen, 31.10.10

Dommer: John Muldoon, Irland (2+4)

( FOTO: Ella Christensen )

BIR: CH Moving Drops Of Venus   -  Norah -

BIM: Spartacus Av Poppyfield   - Spartacus -

 

BH-2.CERT: Alphaville's Absolute Copy   - Mr -

 

BT-2, CERT: Kingsleah Black Pearl

BT-3: CH Gold'n Copper Straight From Myheart   - Karma -


Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen, 30.10.10

Dommer: Brit Schøne Brodwall, Norge (4+6)

( FOTO: Ella Christensen )

BIR, BIG: CH Caravan Xorret De Cati   - Jesus -

BIM: CH Moving Drops Of Venus   - Norah -

 

BH-2: CH Antheartica's A Man's Man   - Pablo -

BH-3: Spartacus Av Poppyfield   - Spartacus -

 

BT-2: CH Gold'n Copper Straight From Myheart   - Karma -

BT-3: CH Antheartica's Earth Wind'n Fire   - Emily -

 

VALPESHOW

Dommer Brit Schøne Brodwall (0+1)

( FOTO: Ella Christensen )

BIR, BIG 4: Moving Let me be Yours   - Ninni -


NKK, Hamar 09.10.10

Dommer: Barbara Ruth Smith ( 9+7 )

( FOTO: Stine R. Skuterud )

BIR: CH Shake Down At Night   - Sjakk -

BIM: CH Elsto Khariz Amazing Amanda   - Amanda -

 

BH-2: CH Next Thing You Know Thirteen   - Theo -

BH-3: CH Caravan Xorret De Cati   - Jesus -

BH-4, CERT & NY N UCH: Spartacus Av Poppyfield   - Spartacus -

 

BT-2: CH Antheartica's Earth Wind 'n Fire   - Emily -

BT-3: NORD UCH Moving Drops Of Venus   - Norah -

BT-4, CERT & NY N UCH: Gold'n Copper Heart Of A Stranger   - Denise -


 NKK, Stavanger, 11.-12.09.10

Dommer: Iren Naarits ( 5+4 )

( FOTO: Paul Wilson )

BIR, CACIB: CH Thirte-En Days A Week For Elsto   - Ginny -


BIM, CERT; CACIB, Ny N UCH: Neliapilan Jätti-Potti

 

BH-2: CH Caravan Xorret De Cati   - Jesus -


 Myndeklubbens Høstutstilling, Lier 05.09.10

Dommer: Karin Hedberg, Sverige ( 5+3 )

( FOTO: Roar Martinsen )

 

BIR: CH Falling From Thirteen   - Rose -

BIM: CH Caravan Xorret De Cati   - Jesus -

 

BH-2: CH Angel Eyes Of Love   - Noah -

BH-3,CERT: Kingsleah Kalahari   - Fredric -

 

BT-2,CERT: Never-A-Dull-Moment


Klubben For Større Selskapshunder, Drammen Travbane, 29.08.10

Dommer: Salvatore Tripoli, Italia ( 2+2)

 

( FOTO: Ella Christensen )

 BIR: CH Gold'n Copper Straight From Myheart   - Karma -

BIM: CH Angel Eyes Of Love   - Noah -

BH-2, CERT, BIM-junior: Alphaville's Absolute Copy   - Mr - 

BT-2, CERT, BIR-junior: Alphaville's Perfect Copy   - Hannah -

 

VALPER

Dommer: Liv Muri Ramsjø ( 1+3 )

( FOTO: Ella Christensen )

BIR, BIG 3: Gold'n Copper Peace'n Harmony

BIM: Al-Dahna's Xerxes

BT-2: Moving Let Me Be Yours

BT-3: Al-Dahna's Xcellent Choice


 Norsk Leonberger Klubb, Drammen Travbane, 28.08.10

Dommer: Leif Ragnar Hjort ( 2+3 )

 

BIR, CERT, NY NUCH!: Thi-Rteen Autumns And A Widow   - Betty -

BIM: CH Angel Eyes Of Love   - Noah -

 

BT-2: Gold'n Copper Straight From Myheart   - Karma -

 

VALPER

( FOTO: Ella Christensen )

Dommer: Leif Ragnar Hjorth, Norge ( 0+1 )

BIR: Gold'n Copper Peace'n Harmony  


 Trondheim Hundefestival, 29.08.10

Dommer: Åke Cronander ( 4+3 )

 


BIR, CERT, BIG 4: CH Gold'n Copper Heart Of A Stranger   - Denise -

BIM:  CH Caravan Xorret De Cati   - Jesus -

 

BH-2, CERT: Kingsleah Kalahari   - Fredric -

BH-3: Kingsleah Chat Noir   - Noah -

 

BT-2: CH Moving  I Crashed My Shelby Cobra   - Prada -

 

VALPER

Dommer: Åke Cronander

BIR: Kingsleah Hyperion   - Hefner -

BIM: Al- Dahna's Xanadu


Trondheim Hundefestival, 28.08.10

Dommer:  Guido Vandoni, Italia ( 4+3 )

 

BIR, BIG 1: CH Caravan Xorret De Cati   - Jesus-

BIM: CH Moving I Crashed My Shelby Cobra   - Prada -

 

BH-2, CERT: Caravan Cool Son Of A Bitch   - Dommen -

BH-3: Kingsleah Kalahari   - Fredric -

BH-4: Kingsleah Chat Noir   - Noah -.

 

BT-2, CERT:  Gold'n Copper Heart Of A Strainger

 

VALPER

BIR: Kingsleah Hyperion   - Hefner -

BIM: Al- Dahna's Xanadu

 


 

Oslo Double - NKK, Bjerke, 15.08.10

- Norsk Vinner -

Dommer: Åge Gjetnes, Norge ( 9 + 7 )

 

BIR, BIG 2: CH  Jangel's Cadiblack      NorskVinner

BIM:  CH Elsto Khariz Amazing Amanda   - Amanda -   -   NorskVinner

 

BH-2, CERT - NY N UCH!: CH Tells Chills N' Thrills  - Carlos-

BH-3: CH Caravan Xorret De Cati  - Jesus -

 

BT-2: CH Jangel's Just Got The Look  

 


Oslo Double - NKK, Bjerke, 14.08.20

- Crufts kvalifisering -

Dommer: Anne McDonald, Storbritannia ( 8 + 7 )

 

BIR, BIG 4: CH Elsto Khariz Amazing Amanda   - Amanda -   CRUFTSkvalifisert

BIM:  CH Jangel's Cadiblack     -   CRUFTSkvalifisert

 

BH-2: CH Caravan Xorret De Cati  - Jesus -

BH-3, CERT - NY N UCH!: Angel Eyes Of Love   - Noah -

BH-4: Pices Golden Gambler 

 

BT-2, CERT, NY N UCH!: Moving I Crashed My Shelby Cobra  - Prada -

BT-3: CH Jangel's Just Got The Look

 


  Autoriserte Hundedommeres Forening, Hellerud, 07.08.10

 Dommer: Bjørg Foss, Norge ( 1+3 )

( Foto: Tove Kristiansen )

BIR, BIG 4: CH Elsto Khariz Amazing Amanda   - Amanda -

BIM, CERT: Angel Eyes Of Love   - Noah -

 

BT-2: CH Gold'n Copper Stright From My Heart

 

BIR-valp: Gold'n Copper Peace'n Harmony


  Norsk Terrier klubb, Nesbyen, 01.08.10

Dommer: Hans Bierwolf, Østerrike ( 4+7 )

 

BIR, BIG 2: CH Gold'n Copper Heart'n Diamonds  - Emma -

BIM: CH Caravan Xorret de Cati  - Jesus -

 

BH-2, CERT: Elsto Khariz THe Magic Alladin  - Alldin -

BH-3: Alpahville's Absolute Copy  - Mr -

BH-4: CH Antheartica's A Man's Man  - Pablo -

 

BT-2: CH Elsto Khariz Amazing Amanda  - Amanda -

BT-3: CH Gold'N Copper Straight From My Heart  - Karma -

BT-4: CH Antheartica's Earth Wind' n Fire  - Emily -

CERT: Alphaville's Perfect Copy  - Hannah -


Irsk Ulvehundklubb, Nesbyen, 31.07.10

Dommer: Rita Reyners, Belgia ( 4+8 )

 ( Foto: Paul Wilson )

BIR, BIG 2: CH Elsto Khariz Amazing Amanda  - Amanda -

BIM: CH Caravan Xorret de Cati  - Jesus -

 

BH-2: CH Antheartica's A Man's Man  - Pablo -

BH-3, CERT: Elsto Khariz The Magic Alladin  - Alladin -

 

BT-2: CH Antheartica's Earth Wind' n Fire  - Emily -

BT-3: CH Gold'N Copper Straight From My Heart  - Karma -

BT-4: CH Antheartica's Diamonds' n Pearls


 Norsk Eurasier Klubb, Vålerbanen, 25.07.10

Dommer: August De Vilde, Belgia ( 3+2 )

 

( Foto: Jonny Stenbrenden )

BIR, BIG 1 & BIS 4: CH Caravan Xorret de Cati  - Jesus -

 

BH-2: CH Antheartica's A Man's Man  - Pablo -


 Åsnes og Omegn Hundeklubb, Vålerbanen, 24.07.10

Dommer: Leni Finne, Finland ( 3+2 )

 

BIR & BIG 2: CH Caravan Xorret de Cati  - Jesus -

BIM: CH Antheartica's Earth Wind 'n Fire  - Emily -


Norsk Myndeklubb, avd trøndelag, Rotvoll, 04.07.10

Dommer: Arne Foss, Norge ( 7+6)

 

(FOTO: Stine Skuterud)

BIR: CH Caravan Xorret de Cati  - Jesus -

BIM: CH Antheartica's Earth Wind 'n Fire  - Emily -

 

BH-2, CERT: Angel Eyes Of Love  - Noah -

BH-3: CH Antheartica's A Man's Man  - Pablo -

 

BT-2, CERT: Moving I Crashed My Shelby Cobra  - Prada -

BT-3: CH Gold'N Copper Heart'N Diamonds


Norsk Kennel Klubb, Trondheim, 03.07.10

Dommer: Misterka-Kluska Wislawska, (16+9)

( Foto: Ingrid Moholm )

BIR, CACIB: CH Caravan Xorret de Cati  - Jesus -

BIM, CERT, CACIB: Agha Djari's Xtravaganza

 

BH-2: CH Shake Down At Night  - Sjakk -

BH-3, CERT, R-CACIB: Jangel's Cadiblack

BH-4:  Moorflower's Hypnotized

 

BT-2, R-CACIB: Thi-rteen Autumns And A Widow

BT-3: Moving I Crashed My Shelby Cobra  - Prada -

BT-4: CH Antheartica's Earth Wind' n Fire  - Emily -

 


 Valpeshow Oppdal Hundeklubb, Oppdal, 20.06.10

Dommer: Rune Arvid Lysgaard, Norge (1+1)

 

(Fotograf: Ella Christensen)

BIG-2, BIR-valp:  Gold'n Copper Peace 'n Harmony "Aura"

BIM-Valp: Kingsleah Hyperion "Hefner"

 


Oppdal Hundeklubb, Oppdal, 20.06.10

Dommer: Johan J Juslin, Finland (2+2)

(Fotograf: Ella Christensen)

BIG-3, BIR, Cert: Moving I Crashed My Shelby Cobra "Prada"

BIM, Cert : Kingsleah Kalahari - "Fredric"

BH-2: Kingsleah Chat Noir "Noah"

BT-2: N CH Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma" 

 


Valpeshow Gauldal Hundeklubb, Oppdal, 19.06.10

Dommer: Kari Granaas Hansen, Norge (1+1)

(Fotograf: Ella Christensen)

BIG-2, BIR-valp:  Gold'n Copper Peace 'n Harmony "Aura"

BIM-Valp: Kingsleah Hyperion "Hefner"


Gauldal Hundeklubb, Oppdal, 19.06.10

Dommer: Hans Lehtinen, Finland (2+2)

(Fotograf: Tanja Hofstad)

BIG-4, BIR, Cert: Moving I Crashed My Shelby Cobra "Prada"

BIM, Cert : Kingsleah Chat Noir "Noah"

BH-2: Kingsleah Kalahari - "Fredric"

BT-2: N CH Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma" 


Sandefjord Hundeklubb, Sandefjord, 19.06.10

Dommer: Åke Cronder, Sverige (3+2)

BIG, BIR, Cert, Ny CH:  Elsto Khariz Odin "Odin"

BH-2. CH Al-Dahná's Uriah Heep "Hippi"

(Fotograf: Torill Knudsen)

BIS-Veteran, BIR-Veteran, BIM: CH Al-Dahná's Reqitha Sunshineflower "Reqitha"


Afghanerspesialen 2010, Lier, 06.06.10

Dommer: Philippe Gallardo, Spania (13+17)

(Fotograf: ?)

BIS: CH Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"
BIM, Cert, Ny CH: Next Thing you know thirteen "Theo"

BH-2: CH Gold'n Copper Paint it Black
BH-3: CH Caravan Xorret De Cati "Jesus"
BH-4: Elsto Khariz Odin "Odin"


BT-2: CH Falling from Thirteen "Rose"
BT-3, Cert, Ny CH: Thirte'en Days A week for Elsto "Ginny"
BT-4: CH Antheartica's Earth Wind 'N Fire "Emily"

(Fotograf: Paul Wilson)

BIS-Valp: Alphaville’s Absolute Copy "Mr"
BIM-ValpGold'n Copper Stay 't Night

(Fotograf: Roar Martinsen)

BIS-Veteran: Moving Ain't No Dream "Frida II"

Beste-Nedklippet: Tiburonas A Lady's Choice

BIM-Nedklippet: Moving Catwalk  "Sabina"

Beste Hode og Uttrykk: Thirte'en Days A week for Elsto "Ginny"

Beste Bevegelser: CH Elsto's Amazing Amanda "Amanda"

Beste Parr: CH Al-Dahná's Reqitha Sunshineflower "Reqitha" og Al-Dahná's Vitae Victoria "Victoria"


Norsk Kennel Klub, Internasjonal Utstilling, Drammen, 05.06.10

Dommer: Monica Wall, Sverige (7+11)


BIR, Cert/CACIB: CH Al-Nacira Bint Roula Von Haussman "Nacira"
BIM, Cert/CACIB: Jangel's Taste of Victory

BH-2: CH Gold'N Copper Paint it Black
BH-3: Next thing You know Thirteen "Theo"
BH-4: CH Caravan Xorret De Cati "Jesus"


BT-2: Moving I Crashed My Shelby Cobra "Prada"
BT-3: CH Gold'N Copper Heart 'n Diamonds "Emma"
BT-4: CH Falling from Thirteen "Rose"


Norsk Greyhound Klubbs pinseutstillingen, Hurdal, 23.05.10

Dommer: György Tesics, Ungarn (6 + 10)

 

(Fotograf: Vidar Engebretsen)

BIS-3, BIR: N CH Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BIM: N CH Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BH-2, Cert: Elsto Khariz' Odin "Odin"

BH-3: CH Antheartica's A Man's Man "Pablo"

BT-2, Cert: Moving I Crashed My Shelby Cobra - "Prada"

BT-3: CH Gold`n Copper Heart`n Diamonds - "Emma"

 

 

(Fotograf: Vidar Engebretsen)

BIS-Veteran, BIR-Veteran, BT-4: CH Al-Dahná's Reqitha Sunshineflower "Reqitha"

 BIR-valp: Alphaville's Absolute Copy "Mr"

 BIM-valp: Alphaville's Perfect Copy "Hannah" 


Norsk Myndeklubbs pinseutstillingen, Hurdal, 22.05.10

Dommer: Sanda Terzic, Kroatia (7 + 10)

 

BIR: N CH Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BIM, Cert, Ny Ch: Al-Dahná's Vitae Victoria "Victoria"

BH-2, Cert, Ny Ch: Al-Dahná's Up to Date "Sesto"

BH-3: CH Antheartica's A Man's Man "Pablo"

BH-4: Antheartica's Viva Aviva "Panther"

BT-2: N CH Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BT-3: CH Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

BT-4: CH Gold`n Copper Heart`n Diamonds - "Emma"

BIS2 Oppdretter, BIR Oppdretter: Kennel Antheartica

 

BIS-Veteran, BIR-Veteran: CH Al-Dahná's Reqitha Sunshineflower "Reqitha"

 

 

  BIR-valp: Alphaville's Perfect Copy "Hannah" 

 BIM-valp: Alphaville's Absolute Copy "Mr"


Norsk Kennel Klub, Internasjonal Utstilling, Kristiansand, 09.05.10

Dommer: André Van Der Broek, Nederland (6 + 13)

 

 BIR, Cacib: N CH Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily" 

BIM, Cacib, Cert, Ny N CH:  T-hirteen Mile Good Bye

BH-2, Res-Cacib: N CH Antheartica's A Man's Man "Pablo" 

BH-3: N CH Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BH-4: Int F SE EE LV CH: Neliapilan Ja'tha'n Humppa "Eddie" (Finland)

BT-2, Res-Cacib, Cert :  Pramya Blond All Over (Finland)

BT-3: Ch Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

BT-4: Moving I Crashed My Shelby Cobra - "Prada"

 


Sør-Rogaland Brukshund-Klubb, 01.05.10

Dommer: Hans Almgren, (1 + 2)

Gruppedommer: Roberto Schill

(Fotograf: Elisabeth Espedal)

BIG-4, BIR : CH Gold`n Copper Heart`n Diamonds - "Emma". (Eiere: Ingunn og Torkjell Hustøl)


Valpeshow

Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra, 25.04.10

Dommer: Eli Marie Klepp, Norge (1 + 0 )

BIG-1-valp, BIR-valp:  Kingsleah Hyperion - "Hefner"


Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra, 25.04.10

Dommer: Eli Marie Klepp, Norge (3+1)

(Fotograf: Nanett Karlsen)

BIG-3, BIR, Cert: Moving I Crashed My Shelby Cobra - "Prada"

BIM, cert: Kingsleah Chat Noir - "Noah"


Valpeshow 6-9 mnd

Norsk Dobermann Klubb, Stangehallen, Stange, 25.04.10

Dommer: I? (1+1) 

 (Fotograf: Vidar Engebretsen)

BIG-2-valp, BIR-valp: Alphaville's Perfect Copy "Hannah" 

BIM-valp: Alphaville's Absolute Copy "Mr"


Norsk Dobermann Klubb, Stangehallen, Stange, 25.04.10

Dommer: Lisbeth Cambell, (4+4)

 

(Fotograf: Ella Christensen)

BIS-4, BIG, BIR: N CH Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BIM: N CH Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BH-2, Cert: Angel Eyes of Love "Noah" 

BH-3: N CH Antheartica's A Man's Man "Pablo" 

BT-2: N S CH Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma" 


Valpeshow

Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra, 24.04.10

Dommer: Hanne Berit Husby, Norge (1 +0 )

BIG-2-valp, BIR-valp:  Kingsleah Hyperion - "Hefner"


Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra, 24.04.10

Dommer: John Muldoon, Irland/Ireland (3+1)

(Fotograf: Nanett Karlsen)

BIG-2, BIR, Cert: Moving I Crashed My Shelby Cobra - "Prada"

BIM, cert: Antheartica's Fast 'N Furious - "Justin"

BH-2: Kingsleah Kalahari - "Fredric"

BH-3: Kingsleah Chat Noir - "Noah"


Valpeshow 6-9 mnd

Norsk Dobermann Klubb, Stangehallen, Stange, 24.04.10

Dommer: Inger Dahle, Norge (1+1)

 

 (Fotograf: Gro Landfald)

BIG-2-valp, BIR-valp: Alphaville's Perfect Copy "Hannah" 

BIM-valp: Alphaville's Absolute Copy "Mr"


Norsk Dobermann Klubb, Stangehallen, Stange, 24.04.10

Dommer: Rite Trainin, Israel (5+4)

 

(Fotograf: Ella Christensen)

BIG-2, BIR: N CH Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily" 

BIM: N CH Caravan Xorret De Cati "Jesus" 

BH-2, Cert: Spartacus av Poppyfield 

BH-3: N CH Antheartica's A Man's Man "Pablo" 

BH-4: N CH Antheartica's Armed'N Dagerous "Armani" 

BT-2: N CH Antheartica's Peaches'N Cream "Lotta" 

BT-3: N CH Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma" 

BT-4: N CH LC CH Pauline Leon Of Poppyfield "Loppe"

 

(Fotograf: Geir T. Land)

BIS-2 Oppdretter, BIR oppdretter: Antheartica 


NKK, Bergen, 18.04.10

Dommer: Espen Engh (6+7)

Foto: Paul Wilson

BIR,Cacib: Ch Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

BIM,Cacib: Ch Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BH-2, Cert: Elsto Khariz' Odin "Odin"

BT-2: Ch Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma"

BT-3: Ch Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"


NKK, Harstad, 21.03.10

 Dommer: Margaret Davis (?+?)

BIR, BIG-3, Cacib, Cert: CH Sheralji Black Velvet "Scarlett"

BIM, Cacib, Cert, Ny N Uch:  CH Sheralji Van Halen "Romeo"

BT-2, Res Cacib: Moving Cruising In My Lamborghini "Katun"


NKK, BØ, 21.02.10

Dommer:

BIR,Cacib: Ch.Shake Down At Night "Sjakk"

BIM,Cacib: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

 

BH-2, Cert., Ny N Uch.: Ch.Xenos Corredano"Dano"

BH-3: Ch.Antheartica's A Man's Man "Pablo"

 

BT-2: Ch.Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

BT-3,Cert.: Thir'teen Days A Week For Elsto "Ginny"

BT-4: Ch.Gold'N Coppear Straight From My Heart "Kharma" 


NORSK BOXERKLUBB, LETO, 14.02.10

Dommer: Eli Marie Klepp, Norge (2+3)

BIR: Ch.Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BIM,Cert.: Al-Dahna's Whitney Houston "Chiara"

 

BH-2,Cert.: Spartacus Av Poppyfield


ØLEN OG VINDAFJORD HK, ØLEN, 14.02.10

Dommer: Henrik Johansson, Sverige (1+2)


 

 BIR,BIG-2,Cert.: Thir'teen Days For Elsto "Ginny"


NORSK GRANDANOIS KLUBB, HELLERUD, 31.01.10

Dommer: Valerie Hutton, England (1+3)

 

BIR,Cert.: Al-Dahna's Vitae Victoria "Victoria

BIM,Cert.: Al-Dahna's Tirone "Tommy"

BT-2: Ch.Al-Dahna's Requita The Sunshineflower "Requita"

BT-3: Ch.Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma"

 

BIR-Vet.,BIS-Vet.: Ch.Al-Dahna's Requita The Sunshineflower "Requita"


NORSK SCHNAUZER BOUVIER KLUBB, 30.01.10

Dommer: Henrik Johansson, Sverige (1+3)

Ingen Plasseringer!

 

BIR-Vet.,BIS3-Vet.: Ch.Al-Dahna's Requita The Sunshineflower "Requita"


LETOHALLEN, 17.01.10

Dommer: Diego Rahmalo, Portugal (0+3)

BIR,BIG: Ch.Gold'N Copper Straight From My Heart "Kharma