Oppdrettere

replika klockor replicas de relojes replica omega

Norske oppdrettere


 

Absolute Afghan
Alf H. Refsum
Skantebygdaveien 244
1894 Rakkestad
Norge
Mobil: (+47) 469 40 320
arefsum@gmail.com

 Al-Dahná
Torill og Bent-Ove Knudsen
Feenveien 124, 3160 Stokke
Mobil: (+47) 461 96 823/(+47) 454 43 439
al_dahnas@yahoo.com

  

Elsto
Elsa Storesund,
Huldervegen 25
4260 Torvastad
Tlf: (+47) 932 27 062
elsto@outlook.com

 

Esbelto
Lisbeth og Trond Are Karlsen
Engan 46, 7290 Støren
Tlf: (+47) 93 08 45 96 / (+47) 92 09 23 34
esbelto@hotmail.no

 

Gilthoniel Afghans
Ingunn Rina Riddervold Heimdal
Litoppen 21, 2080 Eidsvoll
gilthonielafghans@gmail.com

 

Kennel Eventyrvannet
Lotte Werner Petersen
Søndre Mangen vei 1050, 1930 Aurskog
lottewp@gmail.com
 

 

Moving
Therese Susann Walle Andresen
Fiolveien 32, 1911 Flateby
Tlf: (+47) 922 02 646
therese@kjetil-andresen.no

 

Mihdian-Nor
John Schoolcraft og Rose Marie Johansen
Stasjonsveien 12, 1929 Auli
Tlf: (+47) 908 28 809
rose.johansen@hotmail.no

 

Poppyfield
Kari L. Svendsen
Magnhildrud Allè 1, 1809 Askim
Tlf: (+47) 69 88 38 44 / (+47) 412 51 095
k-lsven@online.no

 

Samawi Kennel
Kari-Anne Jacobsen
Jørgen Moesgt. 20, 4011 Stavanger
Tlf:  (+ 47) 988 11 889
kennelsamawi@gmail.com

 

Svava Arnórsdóttir
Storesundvegen 193a, 4260 Torvastad
Tlf: (+47) 484 63 853
svavaa@hotmail.com

 

Åge Gjetnes
Vestsideveien 321, 3405 Lier
Tlf: (+47) 994 03 889
 gjag@online.no

 


 

 


Tidligere norske oppdrettere


 

Antheartica
Tove C. Wikman Strand
Lillehammer 

 

Baluchi
Wenche og Amund Rudi

Oslo 

 


Utenlandske oppdrettere


 Sverige

Sjekk hjemmesiden til den Svenska Afghanhundklubben - HER -

 


 

For å være registrert på oppdrettersiden, må man være medlem i Norsk Myndeklubb