Utstillingsresultater 2018

Fra 01.01.2015 må alle innsendte utstillingsresultater fra inn- og utland inneholde fullstendig resultatliste for å bli publisert.

Resultater fra valpeshow publiserer kun ved innraportering til webmaster.

Fra og med 15.03.2014 vil det kun bli publisert bilder tatt fra selve utstillingen under resultatene på hjemmesiden. BIR-hund skal være med. BIR/BIM-bildet blir prioritert, men det er også plass til bilder fra eventuell Gruppe- eller BIS-plassering.  

Send til : webmaster@afghanhoundsofnorway.com 

 Dato  Arrangør  Dommer  Plassering
28.12.2018 Norsk Dobermann Klubb, Letohallen Donne Lucas Desember
       
17.11.18 Nkk, Lillestrøm Henrik Johansson November
16.11.18 Nkk, Lillestrøm Bjørn Fritz  
11.11.18 Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen
Stavros Argirou, Kypros
 
10.11.18 Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen
Tarmo Viirtelä, Finland
10.11.18 Fitjar-Stord Hundeklubb, Stord
Kresten Scheel, Danmark
 
27.10.18 Kongsberg Hundeklubb, Kongsberg
Hanne Laine Jensen, Danmark
Oktober
13.10.18 Førde Brukshundklubb, Naustdalshallen Anette Edlander, Sverige
13.10.18 Norsk Schipperke Klubb, Telemarkshallen, Bø
Annamaria Tarjan, Ungarn
06.10.18 Norsk Kennel Klubb, Harstad
Torbjørn Skaar, Sverige
 
29.09.18 Bergens Selskaps-og Brukshundklubb, Bergen
John Walsh, Irland
September
23.09.18 Oppdal Hundeklubb, Oppdal
Gunnar Nymann, Danmark
23.09.18 Bjerkvik Hundeklubb, Sortland
Markku Kipinä, Finland
22.09.18 Sortland Hundeklubb, Sortland Jasna Matejcic, Kroatsia
22.09.18 Gauldal Hundeklubb, Oppdal
Laurent Heinesche, Luxenburg
15.09.18
Norsk Kennel Klubb, Rogaland
Berri Beare, Irland
09.09.18 Norsk Rottweilerklubb, Trondheim
Birgitta Svarstad, Sverige
01.09.18
Steinkjer Hundeklubb, Steinkjer
Liz-Beth Liljeqvist, Sverige
01.09.18 Norsk Myndeklubb, Drammen Hundepark
Andre Van Den Broek, Nedeland
 
26.08.18 Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Flerbrukshallen, Selbu
Berri Beare, Irland August
26.08.18
Norsk Leonberger Klubb, Kristiansand
Sean Delmar, Irland
25.08.18 Norsk Basenjiklubb, Hamresanden/Kristiansand
Cathy Delmar, Irland
25.08.18 Trønderlag Selskapshundklubb, Flerbrukshallen, Selbu
Gøran Bodegård, Sverige
18.08.18 Norsk Kennelklubb, Lillehammer
Jelena Kruus, Estland
12.08.18
Norsk Lhasa Apso Klubb, Letohallen
Zorica Blomqvist, Sverige
11.08.18
Norsk Dalmatiner Klubb, Letohallen
Helena Borisova, Russland
04.08.18
Norsk Kennel Klubb, Fauske
Petter Fodstad, Norge
 
29.07.18 Fitjar-Stord Hundeklubb, Karmøy
Inga Siil, Estland Juli
28.07.18 Moss og Omegn Hundeklubb, Råde Idrettspark
Hannele Jokisilta, Finnland
28.07.18 Vågan Hundeklubb, Svolvær
Zafra Sirik, Israel
28.07.18
Karmøy Hundeklubb Skudeneshavn Idrettspark
Panos Demetriou, Kypros
15.07.18 Norsk Eurasierklubb, Våler i Solør
Levente Miklos, Ungarn
14.07.18 Norsk Eurasierklubb, Våler i Solør
Trevor Hiscock, Sør-Afrika
01.07.18
Norsk Kennel Klubb, Trondheim
Tatjana Urek, Slovenia
 
30.06.18
Norsk Myndeklubb, Trondheim
Per Lundstrøm, Sverige
Juni
22.06.18 Kirkenes og Omegn Hundeklubb, Kirkenes
Umnia Kirman
17.06.18 Norsk Kennel Klubb, Tromsø Rita Mccarry-Beattie, Irland
16.06.18 Tromsø Hundeklubb, Tromsø

Saija Juutilainen, Finland

03.06.18 Norsk Myndeklubb, Afghaner Spesialen, Horten Mario Martinez, Spania
02.06.18 NKK, Sandefjord, Nordic Georgios Kostopoulos, Hellas
 
27.05.18 Sør-Rogaland Brukshundklubb Gajik Zeljko, Slovenia



Mai



27.05.18 Hitra Og Frøya Hundeklubb, Storås Angle Garach Domech

27.05.18

Norsk Tibetansk Terrier Klubb, Nybygda

Simon Rooney, Irland

27.05.18

Narvik Trekk- Og Brukshundklubb, 

Annukka Paloheimo, Finland

26.05.18

Orkdal Hundeklubb

Nicola Imbimbo, Italia

26.05.18

Norsk Shih Tzu Klubb, Nybygda

Terry Griffin, Irland

26.05.18

Norsk Berner Sennenhundklubb, Skjomen

Jos De Cuyper, Belgia

20.05.18

Norsk Greyhound Klubb, Gran, Hadeland

Veronika Kucerova Chrpova, Tsjekkia

19.05.18

Norsk Myndeklubb, Gran, Hadeland

Katrin Raie, Estland

13.05.18

Vest-Finnmark Fuglehundklubb

Denis Kuzelj, Bulgaria

12.05.18

Hammerfest Og Omegn Hundeklubb

Simon Oliver, Kroatia

05.05.18

NKK, Ålesund, Nordic

Dianne Degryze, Belgia

 

29.04.18

Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra  

Saija Juutilainen, Finland

April  


29.04.18

Norsk Berner Sennenhundklubb, Letohallen

Gabriel Valdez, Brasil

28.04.18

Surnadal Og Rindal Hundeklubb, Sunndalsøra

Zorica Blomquist, SE

28.04.18

Norsk Dobermann Klub, Letohallen

Kitty Sjong, Danmark

08.04.18

Irsk Ulvehundklubb Norge, Bergen

Frederic Maison, (FR)

07.04.18

NKK, Bergen, Nordic

Anthony Kelly, Irland





31.03.18

Klubben For Gårds- Og Fjellhunder, Letohallen

Ana Mesto Martin (ES)

Mars

25.03.18

Norsk Miniatyrhundklubb, Varhaug

Ann-Christin Johansson 

Mars

24.03.18

Norsk Miniatyr Hundklubb, Varhaug

Arne Foss, Norge

Mars

18.03.18

Valpeshow, Melhus

Stine Foosnæs, Norge

Mars

17.03.18

NKK, Kristiansand

George Schogol (G)

Mars

03.03.18

Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen

Jussi Liimatainen (FI)

Mars



 

 

24.02.18

Nordhordaland Hundeklubb, Lindås

John Muldoon, Ireland

Februar

17.02.18

NKK, Bø i Telemark, Nordic

Irina V. Poletaeva (FI)

Februar

10.02.18

Valpeshow, Norsk Puddellklubb Gruppe Nordenfjelske, Malvik

Tanja Hulsund, Norge